• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ВІДЕО «БІБЛІОКІНОФЕСТ2.0. СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА СУЧАСНИМ ЛЮДЯМ»

2013-07-25

/Files/images/novini/IMG_20130724_120925.jpg

/Files/images/novini/what1.png

Фіналісти і переможці конкурсу «БібліоКіноФест 2.0. Сучасна бібліотека сучасним людям», учасники фестивалю бібліотечного кіно у рамках межрегіональгих бібліотечних ярмарків «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутне»
У рамках програми «Бібліоміст» відбувся конкурс бібліотечного відео «БібліоКіноФест2.0. Сучасна бібліотека сучасним людям». 17-18 липня 2013 року в Універсальній науковій бібліотеці ім. І.Я. Франка м. Сімферополю відбувся ЯРМАРОК «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутне», на якому були визначені переможці конкурсу.
На конкурс було представлено 81 відеоролик.
У спеціальній номінації «Сучасна бібліотека сучасним людям» головну перемогу здобула Миколаївська центральна районна бібліотека Миколаївської ЦБС за бібліотечне відео «Ні дня без події».