Духовенство району в бібліотеці

2013-07-30

/Files/images/novini/DSC_1839.JPG
30 липня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулась зустріч-діалог на тему «Хрещення Київської Русі – шлях до єднання». Його метою було визначити історичні корені хрещення Київської Русі, культури, життя українського народу у минулому, сьогоденні і майбутньому; показати значення християнства для світу, України, кожної людини зокрема; виховати у молоді почуття поваги до духовної спадщини українського народу.
Шанованими гостями на зустрічі були настоятелі храмів нашого району : отець Іоанн - Храм св. великомученика Георгія Побідоносця смт. Ольшанське, отець Михайло - Храм св. архангела Михаіла с. Улянівка,
отець Борис - Храм св. першоверховного аппостолів Петра і Павла с. Петрово – Солониха, отець Василь - Храм Успіння пресвятої Богородиці с. Комсомольське, отець Михайло - Храм святого Миколая чудотворця с. Радсад і отець Віктор - Храм Святого благовірного князя Михайла Тверського. Мова йшла про те, що потрібно усвідомлювати, що перед владою і церквою стоять дуже відповідальні завдання. Передусім, це повернення до нашого духовного коріння, до наших духовних святинь, до християнських духовних цінностей, до морально-етичних норм поведінки.
Присутнім на зустрічі був перший заступник голови районної держадміністрації Олексій Бродецький, який будучи істориком за освітою задавав .. до діалогу, до бажання висловити свою думку з приводу заданої теми. Активними учасниками діалогу були вчителі історії нашого району , які акцентували увагу на тому, що сьогодні в роботі освітніх закладів слід подбати про розширення знань школярів про основи християнського віровчення, ознайомлення їх з основними християнськими святами, з головними святинями краю …., що досягається це шляхом щоденної кропіткої освітньої та виховної роботи серед населення, особливо молоді, дітей, підлітків. В діалозі приймали участь учителі історії району, бібліотечні працівники, представники ЗМІ, читачі бібліотеки та громада району.
Присутні мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою «Хрещення Русі – найважливіша культурна подія в історії древньої Русі», а також з фото матеріалами люб’язно наданими отцем Віктором, привезених з м.Киева під час святкування 1025 річчя Хрещення Русі, учасником якого він був, під назвою « Україна святкує 1025- річчя Хрещення Русі»

/Files/images/novini/DSC_1822.JPG