Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй (День ООН)

2013-10-15

/Files/images/novini/den_oon/qwer.jpg
«ООН створили не для того, щоб допомогти нам потрапити на Небо, а для того, щоб врятувати над від Пекла»
— Уїнстон Черчілль

24 жовтня світове співтовариство відзначає Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй (День ООН). Цей день є річницею з моменту прийняття Статуту ООН — документу, який описує всі цілі та напрями в роботі Організації Об'єднаних Націй.

Серед найбільш важливих досягнень ООН, про які згадують в Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй, можна назвати підписання декларації прав людини, яка з'явилася в грудні 1948 року.

«Наша мета полягає в тому, щоб створити умови, при яких всі люди зможуть максимально розкрити свої потенційні можливості та сприяти розвитку суспільства в цілому»
— Кофі Аннан

Зараз до складу Організації Об'єднаних Націй входять 192 держави. Крім цього, вони є членами Генеральної Асамблеї ООН. Всі вони відзначають Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй. Це свято — частина Тижня Організації Об'єднаних Націй, що відзначається 20-26 жовтня. Усі заходи, які проводяться в День ООН, стосуються організації різних зустрічей, засідань круглих столів, виставок і т.д.

У самій же Організації Об'єднаних Націй традиційно проводиться міжнародний концерт, а також День ООН інтерактивний телеміст між країнами.

/Files/images/novini/den_oon/ty.jpg

«Право на розвиток є показником поваги всіх інших прав людини»
— Кофі Аннан

Кiлькiсть переглядiв: 148

Коментарi