• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Регіональна пересувна виставка «Миколаївщина інформаційна» в Миколаївському районі.

2012-10-15

/Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0147.JPG

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 29.12.2010 №496-р «Про схвалення обласної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2011-2015 роки» та розпорядження голови облдержадміністрації від 29.12.2010 №497-р «Про схвалення обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області на 2011-2015 роки» в другій половині жовтня в приміщенні районного будинку культури в с.Весняне Миколаївського району організовано і проведено регіональну пересувну виставку «Миколаївщина інформаційна» присвячену 75-річчю Миколаївщини.

Метою виставки стало – інформування широких кіл громадськості про розвиток інформаційного простору області, друковану, в тому числі книжкову продукцію місцевих видавництв, налагодження зв’язків між місцевими видавцями та книгорозповсюджувачами, популяризація творчості місцевих авторів та читання.

Цільова аудиторія: представники органів влади, ЗМІ, бібліотекарі централізованої бібліотечної системи району, бібліотекарі шкільних бібліотек району, педагоги, зацікавлені старшокласники, всі бажаючи жителі району.

Від організаторів пересувної виставки присутніми були : Олена Іваненко - начальник відділу формування та розвитку інформаційного простору України у справах преси та інформації ОДА, Ірина Гудим – книговидавець, Валентина Герун – керівник «Миколаївкнига», письменниця Світлана Бойчук , Марущак Віра – член Національної спілки письменників України, лауреат обласної премії ім..М.Аркаса, Радулова Світлана Василівна – заступник головного редактора газети «Вечірний Миколаїв» з презентацією Миколаївського літературно-художнього журналу «Соборная улица».

Програма виставки складалась з 3 блоків:

І блок: «круглий стіл» «Актуальні питання розвитку інформаційної та видавничої сфер Миколаївської області» за участю представників видавництв, місцевих бібліотекарів, педагогів, книгорозповсюджувачів з обговорення актуальних питань співпраці. Мова йшла про те що основними популяризаторами книги сьогодні є бібліотеки, перший заступник голови райдержадминистрации Олексій Бродецький,висловив думку, що частково проблему розповсюдження книжкової продукції могли б взяти на себе саме бібліотечні працівники.

ІІ блок: зустрічі з видавцями, письменниками, поетами, краєзнавцями, журналістами Миколаївщини, презентації книг місцевих авторів. Із великим задоволенням присутні слухали письменницю Світлану Бойчук, а бібліотекарі з залюбки спілкувались з письменницею Вірою Марущак, казки якої дуже полюбляють юні читачі.

ІІІ блок: майстер-класи для старшокласників з підготовки інформаційних репортажів за участю відомих журналістів Миколаївщини. Головний редактор районної газети «Маяк» Рошка Л.М. провела майстер-клас «Підготовка інформаційного репортажу у сучасній журналістиці». Юні журналісти району одержали найцінніший подарунок – книги.

Спілкування на виставці тривало три години, але час пролетів непомітно, адже спілкування з друкованою книгою викликає особливе відчуття, ніби спілкуєшся з живою людиною.

/Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0145.JPGПочаток книжкової виставки/Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0171.JPGВиступ книговидавця Ірини Гудим/Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0374.JPGВиступ керівника "Миколаївкнига" Валентини Герун./Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0186.JPGБіля книжкового розмаїття бібліотечні працівники/Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0270.JPGПоради, пояснення, спілкування.../Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0234.JPGБібліотечним працівникам все цікаво/Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0222.JPGПисьменниця Віра Марущак/Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0243.JPGРадість бібліотекаря Захарової Галини від одержаного автографа/Files/images/regonalna_vistavka/DSC_0339.JPGФото на згадку