«Афган, прописаний у серці»

2013-02-15

/Files/images/novini/afgan/3.JPG

В центральній районній бібліотеці вшанували пам'ять військ виведених з Афганістану.

Днями минуло 24 роки з дня виведення радянських військ з Афганістану, але ця десятирічна, безглузда війна залишила за собою не тільки криваві сторінки в історії, а й біль і душевні рани в серцях тих, кому довелося пройти через це страшне пекло і хто не дочекався з афганських ущелин найрідніших…

/Files/images/novini/afgan/1.jpg/Files/images/novini/afgan/2.jpg

«Афган, прописаний у серці» — під такою назвою пройшов патріотичний час у районній бібліотеці , який підготували працівники відділу обслуговування, котрі розповіли про трагічні події, що відбувалися в Афганістані з 1979 по 1989 роки та воїнів-земляків, які не повернулися з афганської війни. Учні школи прочитали вірші про воїнів-афганців. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у афганській війні.. У бібліотеці була представлена розгорнута виставка “Війна в об єктиві й на мольберті».“